На земельних аукціонах, організованих та проведених Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області у жовтні цього року, продано права оренди на 45 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею близько 283 га, терміном на 7 років. Стартова ціна ділянок разом становила 302,8 тис. грн, яка в ході аукціонів зросла до 1,17 млн гривень. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щорічно до бюджетів місцевих рад Тернопільської області.

Найдорожчою стала земельна ділянка площею 2,5860 га, що розташована на території Зеленської сільської ради Гусятинського району Тернопільської області, оренда плата за яку зросла до 342,91% від нормативної грошової оцінки, у грошовому еквіваленті з 443,21 грн до 19 тис. грн.

Проведення земельних торгів забезпечили надходження до місцевих бюджетів Тернопілля майже у чотири рази від очікуваної (стартової) суми орендної плати.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».