За сім місяців 2021 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області отримано 118  запитів на надання публічної інформації. На всі запити надано відповідні роз’яснення в терміни, визначені чинним законодавством.

Запити на публічну інформацію подаються на підставі Закону України “Про доступ до публічної інформації”. Публічна інформація відповідно до статті 1 цього Закону – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Довідково

Відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI інформація на запит надається безкоштовно. Якщо запит на інформацію передбачає виготовлення копій документів об’ємом понад 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат визначено  наказом Міністерства аграрної політики  та продовольства України  від 20.12.2016 № 555 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи, та Порядку відшкодування цих витрат».

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.