У січні – березні 2021 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надали громадянам та юридичним особам 57 620 адміністративних послуг, з яких переважна більшість – 84% (48 363) послуги надано безоплатній основі.

Серед безоплатних послуг на Тернопільщині найбільшим попит мати запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (17 416) та про державну реєстрацію земельної ділянки (8 895).

На платній основі фахівці Держгеокадастру Тернопільщини надали 9 257 послуг. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники області спрямували до державного та місцевого бюджетів 1.1 млн  гривень.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.