У Львівській області 10–12 квітня 2024 року відбулася ХХVIІ Міжнародна науково-технічна конференція «Геофорум-2024». Від Держгеокадастру участь у конференції взяв Директор Департаменту розвитку національної інфраструктури геопросторових даних Андрій Галайда.

Цього року учасники форуму обговорили та поділилися досвідом щодо сучасних тенденцій розвитку картографії і картографічного виробництва, цифрової фотограмметрії, топографо-геодезичної і картографічної діяльності в Україні, геодезичного і землевпорядного забезпечення країни в період військового часу та відновлення, новітніх технологій лазерного сканування та безпілотного аерознімання та багато інших тем.

Міжнародна науково-технічна конференція «Геофорум» є найбільшим форумом в Україні, який об’єднує фахівців геодезії, картографії та кадастру як цивільного, так і військового напряму. Конференція є широковідомою в Україні, а також за кордоном.

Цьогоріч на форумі були присутні представники та керівництво військової топографічної служби, фотограмметричних центрів, фахівці з геодезії, картографії, кадастру.

FacebookTelegramTwitterEmail

Контактні дані

03151, м. Київ, вул. Святослава Хороброго, 3

з 09:00 до 18:00 (у пт – до 16:45)

(044) 299-35-31 | land@land.gov.ua Людям з вадами зору

beta

Портал працює в тестовому режимі. Пропозиції надсилайте на support@land.gov.ua

СС

Увесь вміст доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International license, якщо не зазначено інше

Державні сайти

Онлайн ресурси

Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру

 Мапа сайту

Корзина