Фахівці Держгеокадастру Тернопільщини у січні надали 7 526 адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру.

Найбільше розглянули заяв про реєстрацію земельних ділянок – 4 823, що надійшли онлайн через електронний кабінет сертифікованого інженера землевпорядника. За результатами розгляду найбільше зареєстрували у Зборівському – 588, Збаразькому – 511,  Тернопільському – 463,  Козівському – 379, Теребовлянському – 373  районах Тернопільської області.

Також кадастрові реєстратори Тернопільщини опрацювали 2 247 витягів про земельну ділянку з ДЗК та виправили 71 технічну помилку у відомостях Державного земельного кадастру, які було допущено не з вини органу, що здійснює його ведення.

Видача витягів із Державного земельного кадастру залишається найбільш запитуваною громадянами послугою. Загалом опрацювали 2 247 таких заяв. Найбільшу їх кількість розглянули у Тернопільському (271), Борщівському (264), Гусятинському (177), Теребовлянському (159), Бучацькому (149) районах Тернопільської області.

Минулого року у січні  надали – 9 290, у 2019 – 7 605 адмінпослуг через центри надання адміністративних послуг з ведення Державного земельного кадастру. Загалом послуги з ведення Державного земельного кадастру складають 70 відсотків від усіх наданих адміністративних послуг наданих землевпорядною службою Тернопільщини.

Довідково:                                                                                                     

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.