2804

У рамках проведення Всесвітнього дня охорони праці у Головному управлінні Держгеокадастру та його територіальних відділах в області проведено наради під девізом цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці: “Стрес на робочому місці — колективний виклик”.

 

Загалом фахівці Головного управління та територіальних відділів обговорили багато проблемних питань, а саме: вимоги нормативно-правових актів щодо професійного добору працівників; заходи профілактики щодо недопущення виробничого травматизму; основні вимоги нормативно-правових актів щодо безпеки праці.

 

Також, учасники нарад розглянули питання поняття культури охорони праці, адже воно включає й управлінські системи, і практику участі в них працівників, і дисципліну на робочому місці, і всі ті принципи, відносини і правила, які сприяють створенню безпечного й здорового виробничого навколишнього середовища в умовах, коли робота організована продуктивно і якісно.

 

Довідка:
Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці. Ідея святкування бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, який було проведено американськими і канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, що загинули та постраждали на роботі; уперше в світі з ініціативи МОП він відзначався у 2003 році. Україною підтримано ініціативу МОП і 28 квітня відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 визначено як День охорони праці.