У січні Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області підготовлено та проведено 5 земельних аукціонів з продажу права оренди на 31 ділянку. Землі державної власності сільськогосподарського призначення, розташовані за межами населених пунктів площею 63,11 гектара.

Стартовий розмір орендної плати по земельних ділянках, які продані, склав 59,73 тис. гривень.

За результатами реалізації права оренди на конкурентних засадах місцеві бюджети сільських рад Тернопільської області, на території яких продавалось таке право, поповнились коштами від сплати річної орендної плати на 202,6 тис. гривень.

Розмір орендної плати в результаті торгів зріс у 3,39 разу від стартової ціни. Середній розмір орендної плати переданих в оренду земель у Тернопільській області склав 3,6 тис. грн/гектар.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».