Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надали громадянам та юридичним особам 40 389 адміністративних послуг, з яких переважна більшість – 94% (35 122) на безоплатній основі.

Серед послуг, наданих на безоплатній основі, найбільший попит мали запити щодо видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі – 19 293, про державну реєстрацію земельної ділянки – 10 390.

На платній основі із загальної кількості фахівці Держгеокадастру Тернопільщини надали  5 267 послуг. За адміністративні послуги, які потребують оплати, землевпорядники області спрямували до державного та місцевого бюджетів  618 723, 32 гривні.

 Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.