15 листопада 2021 року в системі ProZorro вперше успішно відбулися земельні аукціони з продажу права оренди землі в межах території Підгороднянської сільської територіальної громади Тернопільського району Тернопільської області. На торги були виставлені 4 земельні ділянки сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва загальною площею 6,4600 га.

За даними аналітичного модуля, сумарний розмір річної орендної плати за користування земельними наділами становив 83,4 тис. грн. Ці кошти орендарі сплачуватимуть щороку упродовж всього терміну дії договорів оренди на земельні ділянки, що має поповнити місцевий бюджет Підгороднянської сільської територіальної громади Тернопільської області.

Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області й надалі буде постійно інформувати про стан продажу на аукціонах земельних ділянок сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Тернопільської області.

Довідково: земельні торги проводяться у формі електронного аукціону в режимі реального часу в мережі Інтернет через електронну торгову систему ProZorro, що перебуває у державній власності (постанова КМУ від 22 вересня 2021 р. № 1013 «Деякі питання підготовки до проведення та проведення земельних торгів для продажу земельних ділянок та набуття прав користування ними (оренди, суперфіцію, емфітевзису)»).