• Звіт про надання адміністративних послуг за десять місяців 2018 року, в тому числі за жовтень:надано понад 151 тис. адміністративних послуг, з них: 29 тис. послуг на платній основі та  понад 122 тис. послуг на безоплатній основі. За надані послуги на платній основі з початку року до місцевих бюджетів області надійшло більш як 2,5 млн грн; в т.ч. майже 2,4 млн грн за послуги щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, 1,1 млн грн за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущенна не з вини органу, що здійснює його ведення.За жовтень місць відділами Головного управління надано 6026 послуг на платній основі та 15940 послуг  на безоплатній основі. За надані впродовж вересня послуги до місцевих бюджетів області сплачено понад 531 тис. грн
 • Звіт про надання адміністративних послуг за дев’ять місяців 2018 року, в тому числі за вересень: надано понад 128 тис. адміністративних послуг, з них: 23 тис. послуг на платній основі та  понад 105 тис. послуг на безоплатній основі. За надані послуги на платній основі з початку року до місцевих бюджетів області надійшло більш як 2 млн грн; в т.ч. більше ніж 1,8 млн грн за послуги щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, 0,9 млн  грн за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущенна не з вини органу, що здійснює його ведення.За вересень місць відділами Головного управління надано 1642 послуги на платній основі та 10494 послуг  на безоплатній основі. За надані впродовж вересня послуги до місцевих бюджетів області сплачено понад 118 тис. грн.
 • Звіт про надання адміністративних послуг за вісім місяців 2018 року, в тому числі за серпень: надали населенню понад 110 тисяч адміністративних послуг, в т.ч. більш як 13 тисяч послуг – за серпень. З них: з початку року 21 тисяча (в серпні майже 2 тисячі) адмінпослуг надано  на платній основі та 95 тисяч (в серпні – 12 тисяч) –  на безоплатній.За надані платні послуги з початку року до місцевих бюджетів області сплачено майже 1,9 млн гривень (170 тис.грн за серпень). 
 • Звіт про надання адміністративних послуг за сім місяців 2018 року, в тому числі за липень:  надали населенню понад 100 тисяч адміністративних послуг, в т.ч. більш як 17 тисяч послуг – за липень. З них: з початку року 19 тисяч (в липні майже 3 тисячі) адмінпослуг надано  на платній основі та 83 тисячі (в липні – 14 тисяч) –  на безоплатній.

  За надані платні послуги з початку року до місцевих бюджетів області сплачено більш як 1,7 млн гривень (260 тис.грн за липень). Найбільші надходження – 1,6 млн грн. (245 тис.грн за липень)  бюджети отримали за послуги за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали  більше ніж 18 тисяч (майже 3 тис. за липень) таких документів.

  На безоплатній основі громадяни з початку року отримали понад 83 тисяч (14 тис. за липень) послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо державної реєстрації земельної ділянки 31 тис. (в т.ч. в липні 6 тис.) послуг, надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки – 27 тис. (в т.ч. в липні 4 тис.) послуг, надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем) – 7 тис. (в т.ч. в липні 0,8 тис.) послуг  тощо.

  Звіт про надання адміністративних послуг за шість місяців 2018 року:

  за надані адміністративні послуги фахівцями Держгеокадастру у Тернопільській області до бюджетів області перераховано 1.2 млн гривень.Найбільші надходження – 1.14 млн  гривень бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали близько  13 тисяч таких документів.

  На безоплатній основі громадяни отримали  більш як 57 тисяч послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (19 тис.послуг), щодо державної реєстрації земельної ділянки (21 тис.послуг), видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (5 тис.послуг), надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем) (5 тис.послуг)  тощо.

 • Звіт про надання адміністративних послуг за п’ять  місяців 2018 року:

  Надано понад 59 тисяч адміністративних послуг громадянам та юридичним особам. За ці послуги нарахована плата у розмірі 964 тисячі гривень.

  Найбільші надходження – 895 тисяч  гривень бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали понад 10 тисяч таких документів.На безоплатній основі громадяни отримали  більш як 48 тисяч послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (16 тис.послуг), щодо державної реєстрації земельної ділянки (18 тис.послуг), видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (4 тис.послуг)  тощо.

 • Звіт про надання адміністративних послуг за три  місяці 2018 року:

  Найбільші надходження – 711 тисяч  гривень бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали понад 8 тисяч таких документів.

  На безоплатній основі громадяни отримали  майже 27 тисяч послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Серед безоплатних адмінпослуг найбільш популярні запити щодо державної реєстрації земельної ділянки, про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі  тощо.

  Отримати витяг громадяни могли у найближчому Центрі надання адміністративних послуг, який обирали самі при замовленні.