Сьогодні  Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській  області ініційовано проведення семінару з землевпорядниками територіальних громад Кременецького району з метою обговорення проблемних питань у земельній галузі.

Зустріч відбулася під головуванням заступника начальника Головного управління  Валентини Бліщ та керівників структурних підрозділів Головного управління.

Семінар проведений  у форматі «запитання-відповідь». Така зустріч дала змогу отримати відповіді на питання, що виникають під час роботи у  землевпорядників ОТГ з питань регулювання земельних відносин.

Серед основних питань що розглянули учасники семінару:

– розпорядження землями комунальної власності; перереєстрація прав на земельні ділянки за територіальними громадами право власності на які було зареєстровано за державою; надання органам місцевого самоврядування повноважень щодо здійснення контролю за використанням та охороною земель;  запровадження нових видів документації із землеустрою та спрощеного її оформлення; формування земельних ділянок за матеріалами інвентаризації; відведення земельних ділянок фізичним та юридичним особам, зміна цільового призначення та поділ земельних ділянок.

Головним управлінням будуть проводитися семінари з питань регулювання земельних відносин із представниками земельних служб територіальних громад інших районів області. Фахівці Держгеокадастру області завжди надають та готові надавати інформаційну допомогу щодо регулювання земельних відносин органам місцевого самоврядування.

Семінар із землевпорядниками територіальних громад Кременецького району Тернопільської області 13 серпня