У грудні 2020 року фахівцями Держгеокадастру Тернопільщини проведено державну експертизу 52 документацій із землеустрою та оцінки земель. Основну частину об’єктів  обов’язкової держекспертизи склали проекти землеустрою щодо відведення земельної ділянки – 43 та технічна документація  про нормативну грошову оцінку земельної ділянки  – 9.

Окрім цього, здійснено контроль за усуненням зауважень, приведених у висновках державної експертизи землевпорядної документації по 15 об’єктах державної експертизи.

На виконання Закону України  «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Головним управлінням вживаються заходи з організації приймання відповідної землевпорядної та землеоціночної документації, а також безпосередньої видачі документів дозвільного характеру через центр надання адміністративних послуг. Так, у 2020 році спеціалісти Головного управління підготували 355 висновків обов’язкової експертизи землевпорядної документації, що видані через центр надання адміністративних послуг.

Довідково

На території Тернопільської області здійснювали господарську діяльність 64 суб’єкти господарювання, які спеціалізуються на виконанні землевпорядних та землеоціночних робіт.