Новини

97 запитів на публічну інформацію розглянули землевпорядники Тернопільщини

З  початку року до Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надійшло 97 запитів на публічну інформацію, що подані з посиланням на Закон України “Про доступ до публічної інформації”.

Довідково

Відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI інформація на запит надається безкоштовно. Якщо запит на інформацію передбачає виготовлення копій документів об’ємом понад 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат визначено  наказом Міністерства аграрної політики  та продовольства України  від 20.12.2016 № 555 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи, та Порядку відшкодування цих витрат».

На сайті Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.