Начальник Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Іван Кузь взяв участь у відкритті ЦНАПу Великогаївської сільської ради Тернопільського району. Це перший із п’яти ЦНАПів у форматі «Прозорий офіс», які заплановано реалізувати у Тернопільській області. Створення таких центрів відбувається відповідно до програми Міністерства соціальної політики України.

   «Напередодні, Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області укладено угоду з Великогаївською сільською радою про співпрацю в частині надання адміністративних послуг. У ЦНАПі надаватимуть 10 адміністративних послуг у сфері земельних відносин. Тепер, жителі громади мають можливість швидко отримати всі послуги, які надає держава. Безліч питань можна вирішити у ЦНАПІ громади», – зазначає Іван Кузь.

Довідково:

   Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.