На Тернопільщині  створено 40 ОТГ з якими підписані меморандуми про передачу земель з Головним управлінням Держгеокадастру в області. Майже 39 тисяч гектарів  земель загальним масивом на території зазначених готують до передачі  ОТГ.

“Сьогодні перші  4  об’єднані територіальні громади отримали землі у комунальну власність. Плануємо завершити процес передачі земель державної власності  у власність громад до кінця року”, – зазначає перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру в Тернопільській області Віктор Білецький.

  Документи про передачу земель  підписали голови Коропецької  селищної ОТГ Монастириського районуВишнівецької селищної ОТГ, Черниховецької сільської ОТГ, Колодненської ОТГ Збаразького району Тернопільської області. Громади отримали 1 655 гектарів земель.

Довідково

Кабінет Міністрів України розпорядженням від 31.01.2018 № 60-р визначив механізм передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.