У всіх куточках області землевпорядники роз’яснюють  працівникам органів місцевого самоврядування, державної влади, підприємств державної та комунальної форми власності, установ, організацій та громадянам про необхідність внесення земельних ділянок до Державного земельного кадастру.

Фахівці Держгеокадастру наголошують власникам та користувачам земельних ділянок, що  один із найпростіших способів такої перевірки є наявність кадастрового номера земельної ділянки. За його допомогою на Публічній кадастровій карті можна побачити ділянку.

Таким чином, підкреслюють  землевпорядники Тернопільщини на нарадах та зустрічах, власники ділянок самі мають бути зацікавлені в наявності відомостей про земельні ділянки у Державному земельному кадастрі та в їх коректності. Адже без цього, вчинення будь-яких цивільно-правових угод із землею – неможливе.

Нагадаємо, що якщо у вас виникли запитання, можете звернутись за консультаціями та довідками до найближчого відділу  Держгеокадастру у вашому районі та місті Тернополі.