У жовтні місяці 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області проведено 8 аукціонів. Ділянки розташовані у Бережанському, Збаразькому, Зборівському, Кременецькому, Лановецькому та Шумському районах. За результатами земельних торгів, продали право оренди на 17 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна площа яких склала 120,3539га. Ділянки передали в оренду на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства. Торги по 12 земельних ділянках визнано такими, що не відбулися, через відсутність учасників  торгів.

  Розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 171,3 тис. гривень до 703,6 тис. гривень. Кошти, які надійшли завдяки проведеним земельним торгам у жовтні, орендарі будуть сплачувати  щороку  до бюджетів місцевих рад Тернопільської  області.

  За результатами земельних торгів відсоток орендної плати від нормативної грошової оцінки землі зріс з 8% до 365,07% на земельну ділянку площею 10,6462 га, яка розташована за межами населеного пункту на території Рекшинської сільської ради Бережанського району Тернопільської  області та склав 74,0 тис. грн (стартова ціна лота становила 1,62 тис. грн),  з розрахунку 6,95 тис. грн за 1 га.

  Детальніше ознайомитися з переліком земельних ділянок та земельними ділянками виставленими на торги можна на офіційному сайті Держгеокадастру.