У серпні місяці 2019 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області проведено 15 електронних земельних аукціонів. Ділянки розташовані у Бережанському, Борщівському, Бучацькому, Гусятинському, Заліщицькому, Збаразькому, Зборівському, Козівському та Кременецькому районах.

– На електронних земельних торгах продали право оренди на 46 наділів сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Загальна площа земель склала більш як 380 гектара, — зазначив начальник Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Іван Кузь.

Розмір річної орендної плати за всі земельні ділянки збільшився з 311,49 тис. гривень до 1,35 млн гривень. Кошти, які надійшли завдяки проведеним електронним земельним торгам у серпні, орендарі будуть сплачувати впродовж семи років до бюджетів місцевих рад Тернопільської області. Ділянки передали для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Найдорожче під час торгів продано права оренди на земельну ділянку в адміністративних межах Зарудянської сільської ради Збаразького району Тернопільської області площею 1,1580 га. Стартова ціна піднялася до 302,71% від нормативної грошової оцінки та становить 12,85 тис. гривень (стартова ціна лота становила 0,34 тис. грн), з розрахунку 11,09 тис. гривень за 1 гектар.

Довідкове

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».