Сьогодні, 19 квітня, перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктор Білецький спільно з заступником голови Тернопільської обласної державної адміністрації  Олегом Валовим, головами Бережанської районної державної адміністрації Ігорем Гринкевичем  та Бережанської міської  ради Володимиром Музичкою вручили учасникам АТО 40 наказів про затвердження документації із землеустрою на земельні ділянки.

  Працівники ДП «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» здійснили процедуру виносу меж в натуру, більше 60 ділянок, які передані у приватну власність військовослужбовцям на території Бережанської міської ради.

  Загальна кількість ділянок, які передані у власність учасникам АТО, розташованих на масиві  – близько 235.

  Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області продовжує роботу щодо першочергового забезпечення земельними ділянками учасників бойових дій та сімей загиблих військовослужбовців.

  Нагадаємо, що землевпорядні роботи на території Бережанської міської ради в урочищі «Жорнисько» проводили державні підприємства: «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та Тернопільська регіональна філія Центр «Державного земельного кадастру», що належать до сфери управління Держгеокадастру.

Більше фото на сторінці Головного управління Держгеокадастру  у Facebook