Сьогодні, 9 березня, за участі працівників Державного підприємства «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою», проведено роботи щодо закріплення та встановлення меж земельних ділянок, які передаються у власність учасникам АТО.

В результаті комплексу дій землевпорядників, здійснено чітке розмежування об’єктів і земельні ділянки передані у власність учасників антитерористичної операції.

Учасник бойових дій В’ячеслава Тєнєшев, зазначив, що  Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області, у короткий термін забезпечено надання у власність земельної ділянки, що розташована за межами населеного пункту м. Тернопіль (автодорога Львів – Тернопіль). Роботи по отриманню землі виконано якісно та професійно, за що велика та щира подяка.

Нагадаємо, що вручення наказів про затвердження документації із землеустрою та надання земельних ділянок у власність і витягів з Державного земельного кадастру учасникам антитерористичної операції відбулося 3 березня цього року, на черговій сесії Тернопільської обласної ради.

DSC08844DSC08853DSC08865