12 жовтня відбулося засідання сесії Бучацької районної ради. До участі в пленарному засіданні долучився в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктор Мартинюк.

   Одним із питань для обговорення було затвердження нормативно-грошових оцінок земельних ділянок, які пропонуються виставити на аукціон з продажу права оренди.

   Віктор Мартинюк наголосив депутатам районної ради на необхідності затвердження нормативно-грошових оцінок. Слід врахувати,  що результатом продажу права оренди на земельну ділянку, буде поповнення місцевих бюджетів, зокрема Берем’янської сільської ради.

   Крім того, в.о. начальника Головного управління повідомив про виявлення факту самовільного зайняття земельної ділянки одним із агровиробників, на території Бучацького району. Порушення земельного законодавства задокументовано та визначено розмір шкоди, яку завдали неправомірні дії землекористувачів. Інформацію передано у правоохоронні органи, порушника буде притягнуто до відповідальності.

   Віктор Мартинюк акцентував увагу депутатського корпусу на тому, що з метою вжиття оперативних заходів реагування, слід терміново повідомляти про виявлення фактів самовільного зайняття земельних ділянок  на території Бучацького району.

  Нормативно-грошові оцінки земельних ділянок депутати затвердили одноголосно.

   «Аукціонам у Бучацькому районі – бути!» – підсумував результати Віктор Мартинюк.