09 квітня 2019 року, проведено розширене засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Колегія відбулась за участі керівників структурних підрозділів Головного управління та державних підприємств сфери управління Держгеокадастру.

Учасники колегії розглянули питання:

  1. Про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області за 2018 рік.

1.1 Про підсумки роботи Відділу у Борщівському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області за 2018 рік.

1.2 Про підсумки роботи Відділу Чортківському районі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області за 2018 рік.

  1. Про стан  виконання плану – графіку продажу прав оренди на земельні ділянки  сільськогосподарського призначення  державної власності Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області за 2018  рік.
  2. Про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року 688 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення”.
  3. Про стан підготовки та проведення планових заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та ведення Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).
  4. Про стан виконання планів роботи Управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області за 2018 рік, та забезпечення стягнення шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття ґрунтового покриву (родючого ґрунту) без спеціального дозволу за 2017-2018 роки.
  5. Про перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний (цифровий) вигляд.
  6. Про координацію роботи державних підприємств.
  7. Про стан проведення державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки.
  8. Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів  розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.

Заслухавши доповідачів та обговоривши виступи, члени колегії, із врахуванням зауважень, пропозицій та доповнень, прийняли відповідні рішення з кожного із винесених на порядок денний питань.