З початку запровадження електронної послуги з он-лайн – реєстрації земельних ділянок, фахівці структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області прийняли до опрацювання 25 709 заяв громадян.

Найбільше цією електронною послугою скористалися громадяни у Тернопільському (3 881), Кременецькому (3 658), Теребовлянському (2 303) районах.

Реєстрація земельних ділянок здійснюється через особистий електронний кабінет сертифікованими інженерами-землевпорядниками в он-лайн режимі.

Дана функціональна можливість реалізована на веб-ресурсі е.land.gov.ua. Такий сервіс заощаджує час та усуває будь-які корупційні ризики при реєстрації земельної ділянки.

Довідково

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.