З початку 2022 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській  області надали 9 154 адміністративні послуги. З них 6 355 послуг (70% від загальної кількості) – безоплатні, ще 2 799 послуг (30%) громадяни отримали на платній основі.

Найпопулярнішими послугами стали:  державна реєстрація земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру – 5 785 та надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу про земельну ділянку -2 483.

За адмінпослуги, надані на платній основі, до місцевих бюджетів Тернопільської області надійшло понад 300 тис. грн. Найбільші надходження бюджети отримали за видачу 2 483 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку – 308 тис. грн.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на Єдиному державному порталі адміністративних послуг.