6 лютого в Головному управління Держгеокадастру у Тернопільській області, з метою виконання доручень Голови Держгеокадастру Дениса Башлика, провели  нараду з керівниками територіальних структурних підрозділів, державними кадастровими реєстраторами Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області та розробниками документації із землеустрою, що здійснюють свою діяльність на території області.

Учасники активно обговорили  питання здійснення державної експертизи землевпорядної документації, запровадження передачі документації із землеустрою до Державного фонду документації та забезпечення належної якості виконання робіт зі складання документації із землеустрою з метою зменшення кількості рішень про відмову у державній реєстрації земельних ділянок.

В.о. начальника Головного управління Валентина Бліщ зазначила, що на початку року Держгеокадастр відкрив новий функціонал у межах стратегії “Кадастр 2.0. Прозорість, доступність, інновації”. На сьогодні доступ до вищевказаної інформації розширено. З даними можуть ознайомлюватися як сертифіковані інженери-землевпорядники, так і інженери-геодезисти та особи, які в установленому законом порядку включені до Державного реєстру оцінювачів з експертної грошової оцінки земельних ділянок. Аби отримати можливість послуговуватися даною функцією, користувачі повинні авторизуватися через е-сервіс Держгеокадастру за допомогою кваліфікованого електронного підпису.