29 вересня 2017 року відбулося розширене засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області щодо підведення підсумків роботи за І півріччя цього року. У нараді взяли участь представник Державної служби України з питань геодезії картографії та кадастру Рубан Ігор Валерійович, в.о. начальника Головного управління Мартинюк Віктор Анатолійович, перший заступник начальника Головного управління Білецький Віктор Іванович, заступник голови Тернопільської обласної державної адміністрації Вонс Ігор Васильович, директори державних підприємств, що належать до сфери управління Держгеокадастру, керівники структурних підрозділів.

   У ході засідання, в.о. начальника Головного управління Віктор Мартинюк, поінформував про результати роботи землевпорядників у І півріччі 2017 року.

   Присутніх ознайомили із станом підготовки та проведення земельних торгів, станом виконання робіт з обстеження наявності та фізичного стану пунктів  (З класу) Державної геодезичної мережі України, про виконання плану перевірок на І півріччя 2017 року щодо питань дотримання земельного законодавства, використання та охорони земель усіх категорій і форм власності, родючості ґрунтів, результатами запровадження екстериторіальності погодження проектів землеустрою та стану продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення.

   Особливу увагу учасники колегії приділили обговоренню дотримання земельного законодавства щодо використання сільськогосподарських земель державної власності та поповнення місцевих бюджетів шляхом продажу права оренди на земельні ділянки на аукціонах. 

   За результатами колегії прийнято ряд рішень, обов’язкових до виконання з метою покращення роботи Головного управління.