Безпосередньо Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області за цей період передано 577  ділянок загальною площею 741,9  га, органами місцевого самоврядування регіону – 540  наділів  загальною площею 297,6 гектара (502 рішення).

Для ведення особистого селянського господарства учасники бойових дій отримали 585 ділянок загальною площею 989,7 гектара. Для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд військовим надали 346 ділянок загальною площею 32,6 гектара. Ще 186 військовослужбовців отримали землю для індивідуального садівництва, загальна площа наділів складає  17,2 гектара.

Загалом від часу запровадження ініціативи щодо надання земельних ділянок учасникам АТО (ООС), до Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській  області та органів місцевого самоврядування регіону військовослужбовці подали 12 490 заяв про надання земельних ділянок у власність. За результатами розгляду заяв військовим надано 8 944 дозволи на розроблення проєктів землеустрою для відведення 9 717 земельних ділянок загальною площею 7 728,8 гектара.

Головним управлінням постійно проводиться робота по додатковому резервуванню земельних ділянок для забезпечення громадян вказаної категорії.

Інформація про визначені землі сформована в Альбом-атлас з яким можна ознайомитися  в електронному вигляді на вебсайті. Також у розділі “Для учасників бойових дій /АТО/ООС/ та членів їх сімей” розміщено роз’яснення щодо порядку отримання у власність земельних ділянок учасниками АТО та інша корисна інформація з даного питання.