У Головному управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області провели навчання з інспекторами Управління з контролю за використанням та охороною земель.

   Присутні на заході стали учасниками обговорення юридичних аспектів у діяльності інспекторів з контролю за дотриманням земельного законодавства, використанням та охороною земель усіх категорій і форм власності. Зокрема, йшлося про порядок документування результатів перевірок щодо здійснення державного контролю, складання процесуальних документів, заповнення бланків протоколів, порядок виконання постанов державними інспекторами з контролю за дотриманням земельного законодавства. Про це розповіла  в.о. начальника Юридичного управління Оксана Кащишин.

  Під час навчань з інспекторами  завідувач сектору запобігання та виявлення корупції Лілія Гурник  повідомила про засади антикорупційної політики в Україні та про електронне декларування за 2018 рік.

 Учасники навчань  активно обговорили  причини скасування судами постанов про накладення адміністративних стягнень та питання електронного декларування.