Упродовж дев’яти місяців цього року інспектори Управління з контролю за використанням та охороною  земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області провели 934 перевірки дотримання вимог земельного законодавства на площі близько 8 807 гектарів.

В результаті здійснення заходів виявили 665 порушень вимог земельного законодавства на загальній площі понад 5 139 гектарів.

За наслідками перевірок розраховано розмір шкоди, заподіяної територіальним громадам внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок та зняття ґрунтового покриву (родючого шару ґрунту) на суму 1,1 млн грн, з яких порушники сплатили  855 тис. грн у добровільному порядку.

Крім того, після вжиття заходів державного контролю Управлінням з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області усунуто 55 порушень вимог земельного законодавства.

Державні інспектори Держгеокадастру у Тернопільській області розглянули 239 вимог органів прокуратури та правоохоронних органів.