Впродовж лютого 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області організовано та проведено 5 земельних торгів у формі аукціону. Аграріям було запропоновано придбати права оренди на 23 земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 182,65 га, які розташовані на території Бережанського, Борщівського, Збаразького, Козівського та Монастириського районів Тернопільської області

  За результатами торгів землевпорядники Тернопільщини передали в користування сільгоспвиробникам 13 земельних ділянок загальною площею 119,81 га, за оренду цих земель до місцевих бюджетів Тернопільської області надійшло близько 199,77 тис. гривень.

Довідково:

  Земельні торги проводять відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Із детальною інформацією про земельні ділянки, права оренди на які виставлені на продаж, можна ознайомитися в розділі «Земельні аукціони» на офіційному веб-сайті Держгеокадастру.