За десять місяців цього року до Головного управління Держгеокадастру Тернопільської області надійшло 90 877 заяв громадян та юридичних осіб про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Цього року  кількість заяв зросла на 11 044 у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Надання витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку та реєстрація земельної ділянки на сьогодні є найпопулярнішими послугами у сфері земельних відносин.

На сьогодні фахівці розглянули 89 944 заяв або 99% від їх загальної кількості.

З них державні кадастрові реєстратори  опрацювали 52 823 заяв про реєстрацію земельних ділянок. Найбільше ділянок зареєстрували за заявами фізичних і юридичних осіб у Тернопільському районі (4 461) та місті Тернополі (4 416) Тернопільської області.

Також найпопулярнішою адміністративною послугою у сфері земельних відносин залишається видача витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори Тернопільщини опрацювали 29 668 таких заяв. Найбільше витягів видали у Тернопільському районі (3 645) та Теребовлянському (2 598) районах Тернопільської області.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.