Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області оголошує конкурс на зайняття вакантних посад державної служби:

Категорії Б:

– заступник начальника відділу державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель. УМОВИ.

– начальник відділу планування, методичного забезпечення та аналізу інспекційної діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель. УМОВИ.

– начальник відділу державного контролю за використанням та охороною земель №3 Управління з контролю за використанням та охороною земель. УМОВИ.

– завідувач сектору контролю Відділу організаційного забезпечення та документообігу. УМОВИ.

– завідувач сектора звернень громадян та доступу до публічної  інформації. УМОВИ.

Категорії В:

– головний спеціаліст відділу державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель. УМОВИ.

– головний спеціаліст відділу державного контролю за додержанням земельного законодавства та оперативного реагування Управління з контролю за використанням та охороною земель (2- а посада). УМОВИ.

– головний спеціаліст відділу планування, методичного забезпечення та аналізу інспекційної діяльності Управління з контролю за використанням та охороною земель. УМОВИ.

– головний спеціаліст відділу державного контролю за використанням та охороною земель №3 Управління з контролю за використанням та охороною земель.УМОВИ.

Наказ Головного управління від 07.07.2021 р. № 556-к “Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорій “Б” та “В” .