Від початку запровадження електронної послуги з онлайн реєстрації земельних ділянок, до структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надійшло 54 933 заяви, сформованих інженерами-землевпорядниками в режимі онлайн. На сьогодні фахівці опрацювали 54 369 заяв, за якими зареєстрували 45 266 земельних ділянок.

Найбільше наділів зареєстрували за допомогою електронного сервісу у місті Тернопіль (5 716) та Тернопільському  (6 889) районі Тернопільської області.

Реєстрація земельних ділянок здійснюється за заявами сертифікованих інженерів-землевпорядників, сформованими за допомогою онлайн сервісу e.land.gov.ua. Такий сервіс заощаджує час громадян та усуває будь-які корупційні ризики при реєстрації земельної ділянки.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.