Впродовж вересня поточного року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області проведено 33 електронних земельних аукціони. На торги були виставлені ділянки розташовані у Бережанському, Борщівському, Бучацькому, Гусятинському, Заліщицькому, Збаразькому, Зборівському, Кременецькому, Лановецькому, Монастириському, Підгаєцькому, Теребовлянському, Тернопільському та Шумському районах.

На електронних земельних аукціонах реалізували право оренди на 67 ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Землі загальною площею 657,8393 гектара передали для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартова ціна лотів, які виставлені на торги становила 684,11 тис. гривень.

Найвищий розмір річної орендної плати отримали за ділянку в адміністративних межах Вілійської сільської ради Шумського району Тернопільської області площею 5,45 гектара. Стартова ціна зросла до 258,0% від нормативної грошової оцінки та становить 45,26 тис. гривень (стартова ціна лота становила 1,4 тис. гривень При цьому, середня вартість оренди 1 га землі склала близько 4 тис. гривень.

Електронні земельні торги, проведені у вересні, поповнили бюджети місцевих громад Тернопільщини на 2,86 млн гривень.

 

Довідкове

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».