Виїзні прийоми керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області у листопаді:

  •  7 листопада 2017 року з 10.00 до 12.00 год. у приміщенні Відділу у місті Тернополі (м. Тернопіль вулиця Лисенка 20 а). Прийом проводитиме перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Білецький Віктор Іванович.
  • 21 листопада 2017 року з 10.00 до 12.00 год. у приміщенні Відділу у Монастириського району (м. Монастириська вулиця Сагайдачного, 3). Прийом проводитиме перший заступник начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Білецький Віктор Іванович.
  • 28 листопада 2017 року з 10.00 до 12.00 год. у приміщенні Відділу у Гусятинському районі (смт. Гусятин, вулиця Незалежності, 7). Прийом проводитиме в.о. заступника начальника Головного управління – начальник управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Серетний Тарас Ігорович.

   Нагадуємо, що з графіками прийому громадян керівництвом Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області можна ознайомитися на веб-сайті землевпорядної служби області.