За надані адміністративні послуги фахівцями Держгеокадастру у Тернопільській області до бюджетів області перераховано 1.2 млн гривень.

     Найбільші надходження – 1.14 млн  гривень бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали близько  13 тисяч таких документів.

       На безоплатній основі громадяни отримали  більш як 57 тисяч послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (19 тис.послуг), щодо державної реєстрації земельної ділянки (21 тис.послуг), видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (5 тис.послуг), надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем) (5 тис.послуг)  тощо.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.