У 2016 році фахівці землевпорядної служби Тернопілля надали населенню більше 100 тисяч адміністративних послуг. Місцеві бюджети регіону отримали 2,6 млн гривень за майже 39 тисяч адмінпослуг, наданих на платній основі. Інші 67 тисяч або 69% від загальної кількості – на безоплатній основі.

За адміністративні послуги, що потребують оплати, землевпорядники Тернопілля перерахували до бюджету більше 2,6 млн гривень. Найбільші надходження у розмірі 2,4 млн гривень отримали за надання витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру. Ще 60 тис. гривень надійшло за послуги з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру.

Серед безоплатних адміністративних послуг найбільша кількість – 27 тисяч  запитів – стосувалась державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. Інші 10 тисяч  адмінпослуг – запити на отримання довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також землевпорядники виготовили понад 20 тисяч витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі.

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.