У лютому Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області підготовлено та проведено 11 аукціонів з продажу права оренди 40 земельних ділянок державної форми власності сільськогосподарського призначення розташованих за межами населених пунктів площею 205,8158 га. Стартовий розмір орендної плати по цих земельних ділянках склав 189,40 тис. грн. Всього продано право оренди на 9 земельних ділянок загальною площею 79,1846 га.

Визнано торги по 31 земельній ділянці такими, що не відбулися через наявність лише одного учасника, відсутності учасників торгів, відмову переможця торгів від укладення договору оренди землі, як того вимагає п.5 ст.138 Земельного кодексу України

За результатами реалізації права оренди на конкурентних засадах місцеві бюджети сільських рад на території яких продавалось таке право поповнились коштами від сплати річної орендної плати на 88,99 тис. гривень. Розмір орендної плати в результаті торгів зріс в 1,08 рази від стартової ціни.

Середній розмір орендної плати по Тернопільській області переданих в оренду земель у лютому склав – 1,12 тис. грн/га.

Довідково:

Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

Інформація про лоти з зазначенням місця розташування земельних ділянок, їхніх площ і кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру в розділі «Земельні аукціони».