Новини

109 запитів на публічну інформацію розглянули землевпорядники Тернопільщини

Публічна інформація відповідно до статті 1 Закону України «Про доступ до публічної інформації» – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

З  початку року на адресу Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надійшло 109 запитів на публічну інформацію, що подані з посиланням на Закон України “Про доступ до публічної інформації”.

ДОВІДКОВО

Відповідно до статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації» від 13 січня 2011 року № 2939-VI інформація на запит надається безкоштовно. Якщо запит на інформацію передбачає виготовлення копій документів об’ємом понад 10 сторінок, запитувач зобов’язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк. Розмір фактичних витрат визначено  наказом Міністерства аграрної політики  та продовольства України  від 20.12.2016 № 555 «Про затвердження Розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію, розпорядником якої є Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру та її територіальні органи, та Порядку відшкодування цих витрат».

На сaйті Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області розміщена електронна форма для подання запиту на публічну інформацію.

Вакансії Держгеокадастру - твоя можливість змінити країну! Детальніше
Hello. Add your message here.