Від початку 2017 року працівники Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області надали майже  60 тисяч адмінпослуг громадянам та юридичним особам. На безоплатній основі громадяни отримали майже  27  тисяч послуг.

  Понад 32 тисячі послуг фахівці землевпорядної служби Тернопільщини надали на платній основі. За ці послуги нарахована плата у сумі 2,6 мільйона гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету.

   Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Працівники Держгеокадастру Тернопільської  області опрацювали 31 тисячу таких запитів від загальної кількості наданих платних адмінпослуг.

  Серед безоплатних адмінпослуг найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (14 708) та про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (8 702).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), що утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.