За сім місяців цього року фахівці Держгеокадастру Тернопільської області надали населенню більше 100 тисяч адміністративних послуг. З них 83 тисячі – безоплатно. Інші 19 тисяч адмінпослуг надано на платній основі.

– За надані платні послуги у земельній сфері до бюджетів області перерахували більше 1,7 млн. гривень,- зазначає начальник Головного управління Іван Кузь. –   Найбільші надходження – 1,6млн.  гривень бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори надали  більше 18 тисяч таких документів.

За словами Івана Кузя, на безоплатній основі громадяни отримали  більше 83 тисяч послуг. Найчастіше громадяни зверталися щодо щодо державної реєстрації земельної ділянки (31 тис.послуг), надання витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (27 тис.послуг), надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (за даними форми 6-зем) (7 тис.послуг)  тощо.