Сьогодні в обласній державній адміністрації відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад.

 Участь в нараді взяв перший заступник  начальника Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області Віктор Білецький.

 Одним із питань наради була передача земель за межами населених пунктів  об’єднаним територіальним громадам.

 Віктор Білецький, розповів про порядок проведення інвентаризації земель сільськогосподарського призначення державної власності та передачу у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.  

 Повідомив, що на підтримку процесу передачі ОТГ земель за межами населених пунктів, який розпочався 1 лютого, Держгеокадастр запустив інформаційний ресурс ПЕРЕДАЧА ЗЕМЕЛЬ ОТГ, в якій надають відповіді на найбільш поширені питання, що виникають у представників об’єднаних територіальних громад. На сайті можна поставити запитання та знайти відповідь.

 Детально зупинився на спільному  розгляді та опрацюванні картографічних матеріалів з відділами у районах Головного управління Держгеокадастру.

 Перший заступник начальника Головного управління запросив голів об’єднаних територіальних громад активно долучатись до проведення зазначених робіт, адже це один із кроків до збільшення  надходжень місцевих бюджетів.

 Після чого присутні мали змогу отримати відповіді  на запитання щодо процедури  передачі земель із державної у комунальну власність.