Розширена виробнича нарада за участі керівників Відділів у районах    та м. Тернополі Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області та представників структурних підрозділів Головного управління відбулася 11 серпня 2017 року.

    Також, були присутні керівники державних підприємств «Центр державного земельного кадастру» Володимир Костюк та «Тернопільський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» Андрій Шмігель.

     Нараду провів в.о. начальника Головного управління Віктор Мартинюк.

     Серед ряду питань, які було винесено на розгляд, були:

    Стан виконання виправлення помилок, допущених у відомостях Державного земельного кадастру у відповідності до п. 1564 Постанови Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2012 р. №1051.

        Стан продажу прав оренди на земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності та включення до переліку ділянок для продажу права на них на земельних торгах.

      Щодо реалізації принципу екстериторіальності в погодженні проектів землеустрою.

      Про забезпечення учасників АТО земельними ділянками із земель державної власності сільськогосподарського призначення та затвердження землевпорядної документації.

    Щодо стану укладання договорів оренди земель сільськогосподарського призначення державної форми власності.

    Розглянуто результати обстеження наявності фізичного стану пунктів Державної геодезичної мережі України у Тернопільській області. Адже, одним із пріоритетних напрямів діяльності  Відділу державного геодезичного нагляду Головного управління є забезпечення схоронності пунктів державної геодезичної мережі та погодження виконання робіт в охоронних зонах геодезичних пунктів.

         Також, йшлося про зміни в земельному законодавстві.

      Підсумовуючи, зазначимо, що в процесі активного обговорення було внесено ряд пропозиції, визначено пріоритетні завдання для подальшого опрацювання та надано відповідні доручення.