Сьогодні проведено семінар – нараду з державними інспекторами Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області з питань основної діяльності.

  Перший заступник начальника Головного управління Віктор Білецький наголосив фахівцям  Управління з контролю за використанням та охороною земель на підвищенні ефективності та результативності діяльності.

 Акцентовано увагу учасників навчань на недопущенні проявів корупції в діяльності та дотриманні вимог антикорупційного законодавства.

  Також розглянуто питання складання звітності про проведені  заходи контролю.

    Довідково.

  На території Тернопільської області за участі державних інспекторів Управління з контролю за використання та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області у І кварталі 2018 року здійснено 169 перевірок дотримання вимог земельного законодавства, в ході яких виявлено 109 порушень.

   З  метою  усунення  виявлених  порушень  порушникам  видано 90 приписів, 47 порушників земельного законодавства притягнено до адміністративної відповідальності у вигляді штрафів на загальну суму 19 948 грн., з них сплачено 10 185 грн. по 15 постановах.

  Органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування направлено 10 клопотань.

  Для компенсації шкоди, завданої земельним ресурсам внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок чи використання їх не за цільовим призначенням, порушникам нараховано 279,838 тис. грн. Добровільно сплачено шкоди на загальну суму 84,035 тис. грн.