З початку запровадження ініціативи щодо надання земельних ділянок учасникам антитерористичної операції у Тернопільській області Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області надали військовослужбовцям 5 772 дозволи на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок загальною площею 4 895 гектарів. Органи місцевого самоврядування області надали 1 536 дозволів на 2296 ділянок на площу 852 гектара.

     – На сьогодні у Тернопільській області учасники АТО вже завершили процедуру оформлення у власність та отримали у власність 6 161 земельну ділянку, – зазначає начальник Головного управління Держгеокадастру в області Іван Кузь. З яких – 1 597 передані у власність органами місцевого самоврядування.

       За словами, Івана Кузя, цього року, учасники антитерористичної операції подали 1 437 заяв на отримання земельних ділянок до Головного управління. За результатами їх розгляду надали 1 152 дозволи на розробку землевпорядної документації на землі площею понад 1 125 га. З початку року вже отримали земельні ділянки у власність 915 учасників АТО.

       На сайті Держгеокадастру розміщено покрокову схему дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.