Упродовж січня 2020 року до органів Держгеокадастру Тернопільської області надійшло 9 290 заяв громадян про надання адмінпослуг з ведення Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру  області опрацювали 8 429 заяв, або 90,7 % від їх загальної кількості.

За цей період на Тернопільщині за заявами громадян кадастрові реєстратори  зареєстрували 5 973 земельні ділянки, що на 40% більше ніж за аналогічний період минулого року. Найбільше наділів зареєстрували у Гусятинському (541), Козівському (478), Збаразькому (437),  Зборівському (424), Тернопільському (396) районах Тернопільської області.

Найбільш популярною  послугою у громадян залишається видача витягів із Державного земельного кадастру. Фахівці Держгеокадастру  Тернопільщини опрацювали 2 632 заяви про видачу витягів,  за аналогічний період минулого року 2 328. Найбільше витягів опрацювали у Тернопільському (282), Збаразькому (282), Борщівському (205)  районах Тернопільської області.

Довідково:                                                                                                                                 

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.