У липні місяці 2018 року Головним управлінням Держгеокадастру у Тернопільській області проведено 5 аукціонів з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів. Землі  розташовані у Зборівському, Кременецькому, Підволочиському, Підгаєцькому та Гусятинському  районах Тернопільської області. За результатами проведених  торгів передано 14 ділянок  загальною площею 163,4836 га.  Землі державної власності надані в оренду терміном на 7 років для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.

Стартова ціна продажу ділянок, які виставлені на торги становила 391 тис. гривень. У ході торгів орендна плата зросла до 1,086 млн. гривень.

Ці кошти орендарі будуть сплачувати  щороку  до бюджетів місцевих рад Тернопільської  області.

Найбільшим, у липні цього року, стало право оренди на земельну ділянку площею 7 га розташованої  на території Малобірківської сільської ради Гусятинського району Тернопільської  області, за межами населеного пункту. Під час торгів річна плата за користування цією ділянкою зросла до 47,9% від нормативної грошової оцінки землі і становить 39,6 тис. гривень (5,7 тис. грн/гектар).

Детальніше ознайомитися з переліком земельних ділянок та ділянками виставленими на торги можна на офіційному сайті Держгеокадастру.