9 квітня 2019 року об 11.00 годині відбудеться засідання колегії Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області.

Місце проведення: вул. Лисенка, 20а, м. Тернопіль,  актова зала.

Порядок  денний засідання колегії:

  1. Про підсумки роботи Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області за 2018 рік.

          1.1   Про підсумки роботи  відділу у  Борщівському районі Головного                 управління Держгеокадастру в Тернопільській області.

           1.2.   Про підсумки роботи  відділу у Чортківському районі Головного                управління Держгеокадастру в Тернопільській області.

  1. Про стан виконання плану — графіку продажу прав оренди на земельні ділянки  сільськогосподарського призначення  державної власності Головним управлінням Держгеокадастру в Тернопільській області за 2018  рік.
  2. Про реалізацію постанови Кабінету Міністрів України від 21 червня 2017 року 688 “Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження електронних земельних торгів і забезпечення зберігання та захисту даних під час їх проведення”.
  3. Про стан підготовки та проведення планових заходів державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктами господарювання вимог законодавства у сфері топографо-геодезичної і картографічної діяльності та ведення Інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю).
  4. Про стан виконання планів роботи Управління контролю за використанням та охороною земель, які діють у складі Головного управління Держгеокадастру в області за 2018 рік, та забезпечення стягнення шкоди, внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, зняття грунтового покриву (родючого грунту) без спеціального дозволу за 2017-2018 роки.
  5. Про перетворення матеріалів Державного фонду документації із землеустрою в електронний (цифровий) вигляд.
  6. Про координацію роботи державних підприємств.
  7. Про стан проведення державної реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна та земельні ділянки.
  8. Про стан виконавської дисципліни в частині дотримання термінів розгляду звернень громадян і запитів на публічну інформацію та звернень і запитів народних депутатів України.