Представники Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області продовжують брати активну участь у роботі мобільних інформаційних пунктів на території Тернопільської області.

          21 вересня 2017 року, у смт. Товсте Заліщицького району, в рамках роботи мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області, відбулося інформування громадян стосовно порядку отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства учасниками АТО, процедури успадкування земельної частки (паю) та шляхів вирішення земельних спорів.

       22 вересня 2017 року, згідно з графіком роботи мобільних інформаційних пунктів у населених пунктах Тернопільської області, надання консультацій громадянам відбулося у смт. Дружба Теребовлянського району.

      В рамках даного проекту було надано інформаційно-правові роз’яснення щодо земельного законодавства. Місцеві жителі отримали вичерпні відповіді з питань: приватизація земельних ділянок, передача земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності учасникам АТО та бойових дій, реєстрації права власності та оформлення спадкових прав.

      Цього ж дня, мобільний інформаційний пункт продовжив роз’яснювальну роботу у м. Підгайці Підгаєцького району. Таким чином, інформування населення сприяє підвищенню рівня правової свідомості громадян та суспільства в цілому.

       Нагадаємо, що даний проект впроваджено Кабінетом Міністрів України з метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо захисту їхніх прав у повсякденному житті.