Головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області, співпрацюючи з органами місцевого самоврядування, оновили перелік земельних ділянок, що пропонуються учасникам антитерористичної операції.

Так, всього в Тернопільській області для учасників АТО зарезервовано 5,7 тис. гектарів. Із яких: для садівництва – 749 га; для ведення особистого селянського господарства – 4,79 тис. га;  для житлового будівництва – 191га.

Найбільшу кількість земель зарезервували у Зборівському (577га), Борщівському (562 га) та Шумському (514 га) районах.

На офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області  розміщено Альбом-атлас, де оприлюднено інформацію з чітким переліком зарезервованих земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності для передачі у власність учасникам антитерористичної операції.

Cтаном на 3 березня 2017 року до Головного управління Держгеокадастру у Тернопільській області  звернулись 4694 учасники АТО. З них 3840 вже отримали дозволи на виготовлення документації із землеустрою.  У власності учасників антитерористичної операції вже перебуває 1949 ділянок.